Kolejka 11: ISKRA vs KS Złote Piaski Dzierżów!

W 11 kolejce Gorzowskiej A klasy, 30 października (niedziela), o godzinie 13:00 w Janczewie, iskierka będzie podejmować u siebie Złote Piaski Dzierżów! Sytuacja obecnie wygląda następująco:

Iskra, miejsce 10 z dorobkiem 11 punktów, Dzierżów, miejsce 12 z dorobkiem 9 punktów. Nasi kolejni rywale ostatnio wrzucili wyższy bieg, wcześniej szło im o wiele gorzej niż obecnie, seria porażek i słabych wyników, niedawno zaczęli punktować, więc możemy się spodziewać zaciętego spotkania. Warto odnotować, że przeciwnicy przegrali jeden mecz walkowerem, chociaż na boisku wygrali spotkanie 3:1 (jeśli wynik z boiska by pozostał, to mieliby tych punktów 12 i byliby przed nami). Iskierka jest zdeterminowana po ostatnim, dość nieprzyjemnym meczu - tak to nazwijmy i na tym zakończmy. Wiemy, że musimy punktować, i właśnie z takimi przeciwnikami jak z Dzierżowem musimy wydzierać te cenne punkty. W niedziele zabraknie nam naszej najlepszej armaty w ataku, Dawida Budzałka (pauza za żółte kartki), ale Budzał sam meczu nie wygra i damy sobie radę w osłabieniu. Na naszą stronę przeważa fakt, że gramy na własnym boisku, ostatnio nasze boisko nam sprzyjało (wygrany mecz z Rudnicą) miejmy nadzieję, że i tym razem tak będzie.

GRAMY O ZWYCIĘSTWO I TYLKO ZWYCIĘSTWO, NIE MA MIEJSCA NA REMIS A TYM BARDZIEJ NA PORAŻKĘ. JAZDA ISKRA!

PS. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie, doping kibiców zawsze dodawał nam skrzydeł i przyda nam się również w tym meczu! :)