Podsumowanie 11 kolejki.

KOLEJKA 11

ISKRA JANCZEWO 2:0 ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW

Obecnie nasza Iskra plasuje się na miejscu 10 w ligowej tabeli, tyle samo punktów (14) co nasz zespół zebrały Nowiny Wielkie i Ściechów (są wyżej z powodu lepszego bilansu bramek).

Mecz z Dzierżowem zapowiadał się na ciężką przeprawę i w rzeczywistości właśnie taki był. Dzierżów przed naszym meczem odnotował 3 zwycięstwa z rzędu (jeden oddany walkower) i brakowało im do nas tylko 2 punktów. Wiedzieliśmy, że rywale są w gazie i na pewno nie przyjechali po przegraną na nasz teren. Nie olaliśmy meczu, skupieni byliśmy od początku do końca, co zaowocowało zwycięstwem 2:0. Była 28 minuta gdy wyszliśmy na prowadzenie. Strzał z rzutu wolnego, bramkarz wypluwa piłkę a nasz niezawodny obrońca Patryk Rzepecki wbija piłkę głową do siatki. Chwila radości, ale to jeszcze nie był koniec spotkania i musieliśmy walczyć dalej. Mecz zdrowej sportowej rywalizacji, walka i chęć gry w piłkę - to rzeczy które przeważały w tym spotkaniu (w przeciwieństwie do poprzedniego ;)). W 50 minucie na boisku melduje się Robert Pasternak, który zmienił Jakuba Grochowskiego. "Pasta" wiedział po co wszedł na boisko i właśnie dlatego w 71 minucie powiększyliśmy prowadzenie na 2:0. Rzut rożny, zamieszanie w polu karnym, oddajemy strzał, rywale bronią, drugi strzał Roberta i mamy 2:0. Zdobywamy cenne 3 punkty i idziemy wyżej w tabeli, misja wykonana, tak miało być. Chcielibyśmy podziękować rywalom za świetny mecz, nie było żadnych złośliwości na boisku, wszyscy chcieliśmy grać w piłkę, zdrowej sportowej rywalizacji nigdy za mało, nic tylko czekać na rewanż u was! :)

Reszta spotkań:

Kosmos Rudnica 2:0 Warta Jeżyki

Napiszemy tylko tyle: BRAWO RUDNICA!

Zew Dąbroszyn 0:3 Błękitni Lubno (walkower)

Zew Dąbroszyn chyba szykuje się do opuszczenia naszych A-klasowych szeregów, kolejny oddany walkower spowodowany brakami kadrowymi.

SHR Wojcieszyce 3:5 Zjednoczeni Jeniniec

Chłopaki z Jenińca złapali wiatr w żagle i notują coraz więcej punktów na swoim koncie.

Feniks Ściechów 1:1 TOR-BUD Baczyna

Baczyna złapała cenny punkt, walczą o wyjście z dolnej części tabeli.

KS Nowiny Wielkie 1:1 Delta Stare Polichno

Delta przyzwyczaiła nas ostatnio do wysoko wygrywanych meczów, tym razem jednak remis, lepiej dla nas.

Orzeł Trzcinna 3:4 Spartan Sosny (!)

Warto też zaznaczyć, że ligowy lider, Orzeł Trzcinna, odnotował w tej kolejce swoją pierwszą porażkę, 3:4 ze Spartanem Sosny, należą się gratulacje.